Гарантія та сервіс

ГАРАНТІЯ НА ТОВАР

На весь товар, який продається в нашому магазині існує офіційна гарантія виробника від 14-и днів до 60 місяців. Термін гарантійних зобов'язань залежить від конкретного виробника. Для отримання офіційної гарантії ми надаємо заповнений гарантійний талон (якщо такий передбачений виробником або постачальником) поставляється з товаром і / або товарний чек з датою продажу. По гарантійному обслуговуванню, на будь-якому періоді експлуатації товару, покупець повинен звертатися до виробника в сервісний центр, по контактам зазначеним в гарантійному талоні. Якщо контакти відсутні, то покупець звертається безпосередньо в наш магазин до менеджерів, які Вам люб'язно нададуть всю необхідну інформацію

 

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Обмін товару належної якості провадиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки зазначеної в товарному чеку.


Витяг з закону.

"Права споживача при прідбанні товару належної якості


1. Споживач має право обміняті непродовольчих товар належної якості на аналогічній у продавця, в которого ВІН БУВ Придбаний, если товар не задовольнів его за формою, габаритами, фасоном, кольори, розміром або з других причин, не может буті ним Використання за призначення.

 

Споживач має право на обмін товару належної якості в течение чотирнадцятим днів, що не рахуючі дня купівлі, если триваліший рядків не Оголошення продавцем.


Обмін товару належної якості провадиться, если ВІН НЕ вікорістовувався и если Збережи его товарний вигляд, споживчі Властивості, пломби, ярлики, а такоже розрахунковий документ, виданий спожівачеві разом з проданим товаром.


2. Если на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або прідбаті будь-які інші товари з наявний асортименту з відповіднім Перерахування вартості, або розірваті договір та здобудуть назад гроші у размере вартості повернутого товару, або здійсніті обмін товару на аналогічній при Першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідоміті про це споживача, Який требует обміну товару.


3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки Із Споживачем провадяться віходячі з вартості товару на час его купівлі. Гроші, Сплачені за товар, повертаються спожівачеві у день Розірвання договору, а в разі неможлівості повернути гроші у день Розірвання договору - в Інший рядків за домовленістю сторон, но НЕ пізніше чем в течение семи днів. "


Якщо покупець вирішив повернути або обміняти товар належної якості, який був відправлений йому по Україні, то в такому випадку він оплачує зворотний відправку товару до продавця.

 

Настійно рекомендуємо уважно читати умови експлуатації товару та гарантійні зобов'язання виробника.